5 - Radim Valko Aspot Hulín
5 - Radim Valko   Aspot Hulín
6 - Richard Lukeš    Aspot Hulín
14 - Miloslav Stárek    Aspot Hulín
14 - Miloslav Stárek     Aspot Hulín
15 - Daniel Kutěj    Aspot Hulín
10 - Zdeněk Vaculík    Aspot Hulín,       9 -Ladislav Kosatík   Aspot Hulín
10 - Zdeněk Vaculík Aspot Hulín, 9 -Ladislav Kosatík Aspot Hulín
10 - Zdeněk Vaculík Aspot Hulín,
2 -  Bronislav Fuksa    Aspot Hulín
2 -  Bronislav Fuksa    Aspot Hulín
24 - Jaroslav Kopřiva    SK Pacetluky
24 - Jaroslav Kopřiva    SK Pacetluky
27 - Eduard Chudárek    Kněžpole
220 - Roman Navrátil    Aspot Hulín
30 - Karel Ševčík    Jóga v denním životě
30 - Karel Ševčík    Jóga v denním životě
21 - Hana Odstrčilová Klimentová    Holešov
21 - Hana Odstrčilová Klimentová Holešov
2 - Bronislav Fuksa    Aspot Hulín
36 -  Jakub Gregůrek    Zlín
32 – Lukáš Tomčík    X-TRAIL RychloHrad
119 -  Michal Petrla -  SK ICA
36 -  Jakub Gregůrek    Zlín
119 -  Michal Petrla -  SK ICA
38 - Ondřej Pokluda -  OkaFi
38 - Ondřej Pokluda -  OkaFi
38 - Ondřej Pokluda -  OkaFi
39 -  Vladimír Zicháček – SKP Zlín, 35 -  Pavel Takáč -  #NaDyzajn,  37 -  Martin Začal -  TJ Lutín
39 -  Vladimír Zicháček – SKP Zlín
39 - Vladimír Zicháček – SKP Zlín, 35 - Pavel Takáč - #NaDyzajn, 37 - Martin Začal - TJ Lutín
39 - Vladimír Zicháček – SKP Zlín, 35 - Pavel Takáč - #NaDyzajn, 37 - Martin Začal - TJ Lutín
60 - Aleš Skřeček -  AD team
34 -  Petr Svoboda -  OtRockBoys
34 -  Petr Svoboda -  OtRockBoys
118 -  Michaela Manová -  Dorman's team
118 -  Michaela Manová -  Dorman's team ,40 -  Marian Judas -  Kroměříž
118 -  Michaela Manová -  Dorman's team
205 -  Martina Novotná - TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
46 -  Jiří Klement -  DRESSME.CZ
233 -  Jan Kotas -  Bike Triatlon Morkovice
233 -  Jan Kotas -  Bike Triatlon Morkovice
47 -  Petr Poszytek -  Hulín
217 - Václav Hošek - Aspot Hulín
67-  Marek Beňa -  Zapro Team
69 - Martin Polášek -  HC Holešov Gators
69 - Martin Polášek -  HC Holešov Gators
14 - Miloslav Stárek -  Aspot Hulín
14 - Miloslav Stárek -  Aspot Hulín
15 - Daniel Kutěj -   Aspot Hulín,  10 - Zdeněk Vaculík    Aspot Hulín
10 - Zdeněk Vaculík    Aspot Hulín
72 -  Pavel Nedvídek -  Vesani.cz,  68 – Michal Novotníček -  HC Holešov Gators
72 - Pavel Nedvídek - Vesani.cz, 68 – Michal Novotníček - HC Holešov Gators
71 -  Jaroslav Zdráhal -  TT Osek nad Bečvou
41 -  Jiří Klíma -  CK Pemap Přerov
6 – Richard Lukeš Aspot Hulín
6 – Richard Lukeš Aspot Hulín
76 -  Vlastimil Roubalík - Zlín
42 -  Ivo Vrba  -  Rocktechnik triatlon, 5 – Radim Valko Aspot Hulín
42 -  Ivo Vrba  -  Rocktechnik triatlon, 5 – Radim Valko Aspot Hulín
5 – Radim Valko Aspot Hulín
84 -  Karel Šťastný -  Nalika,  70 -  Veronika Kolaříková -  Hulín
70 -  Veronika Kolaříková -  Hulín
81 - Antonín Tomaštík -  Vyškov
7 -  Petr Němec Aspot Hulín
7 -  Petr Němec Aspot Hulín
7 -  Petr Němec Aspot Hulín
26 -  Libor Pánek -  CYKLOSPORT CHROPYNĚ
26 -  Libor Pánek -  CYKLOSPORT CHROPYNĚ
77 -  Bohumír Novotný -  Sokol Kostelec
77 -  Bohumír Novotný -  Sokol Kostelec
82 - Tomáš Zobaník -  Ck Pemap Přerov
80 -  Pavol Vajcík -  Kroměříž
88 - Jan Kábela -  Nohejbal Zlín
13 -  Roman Skříček -  Aspot Hulín
85 -  Ivo Filandr -  Hulín
2 – Bronislav Fuksa    Aspot Hulín
24 – Jaroslav Kopřiva -   SK Pacetluky
90 -  Tereza Jízdná -  Bruntál
93 -  Ondřej Mikuláš -  Lossosi,  95 -  Žaneta Bajerová - Titan Zlín
93 -  Ondřej Mikuláš -  Lossosi,  95 -  Žaneta Bajerová - Titan Zlín
29 -  Milan Vašíček -  Zlín
92 -  Jiří Kuča -  Skiklub Hranice
73 -  Martin Koplík -  Vesani.cz
8 -  Kateřina Šimíková -  Aspot Hulín
8 -  Kateřina Šimíková Aspot Hulín
30 – Karel Ševčík  -  Jóga v denním životě,  31 -  Jiří Šustr Silný -  Team Uničov
94 -  Jan Kocek -  KSV Sport
119 -  Michal Petrla -  SK ICA
119 -  Michal Petrla -  SK ICA
99 -  Lukáš Krejčí -  Cykloklub Rohálov
99 -  Lukáš Krejčí -  Cykloklub Rohálov
32 – Lukáš Tomčík - X-TRAIL RychloHrad
27 – Eduard Chudárek -  Kněžpole,  28 -  Barbora Chudárková -  Kněžpole
28 -  Barbora Chudárková  - Kněžpole
100 -  Tomáš Müller -  Ak Drnovice
38 - Ondřej Pokluda -  OkaFi,  39 -  Vladimír Zicháček – SKP Zlín,  36 -  Jakub Gregůrek -   Zlín
38 - Ondřej Pokluda -  OkaFi,  39 -  Vladimír Zicháček – SKP Zlín,  36 -  Jakub Gregůrek -   Zlín
216 - Jakub Rössler -  AD Team
101 -  Filip Pělucha -  Sokol Třebětice
98 -  Martin Pospíšil -  Sokol Třebětice
46 -  Jiří Klemen – t DRESSME.CZ,  37 -  Martin Začal -  TJ Lutín
37 -  Martin Začal -  TJ Lutín
108 -  David Smejkal -  TITAN TRILIFE
220 - Roman Navrátil – Aspot Hulín
105 -  Roman Mésl -  Fištróni,  107 -  Patrik Pataki -  Ak Drnovice
103 -  Kamil Zapletal -  Sokol Třebětice
103 -  Kamil Zapletal -  Sokol Třebětice
102 -  Tomáš Odstrčilík -  Sokol Třebětice
106 -  Jan Baláš -  TJ Sokol Olšany u Prostějova
106 -  Jan Baláš -  TJ Sokol Olšany u Prostějova
45 -  Aleš Jergl -    #NaDyzajn
18 -  Marcela Menšíková -  Aspot Hulín
112 -  Jan Tulach -  QUICK STEP
19 -  Petr Menšík    Aspot Hulín
19 -  Petr Menšík    Aspot Hulín
109 -  Michal Karásek -  Krumsín
48 - Richard Petlach -  Bike triatlon Morkovice,  47 -  Petr Poszytek -  Hulín
237 -  René Slánský
51 - Marek Haluzík -  DR.A.CY. Dřevohostice,  52 -  Pavel Pok -  Dracy Dřevohostice
51 - Marek Haluzík - DR.A.CY. Dřevohostice,​ 52 - Pavel Pok - Dracy Dřevohostice
110 -  Martin Soják -  Sportbar Baďa Lobodice
113 -  Antonín Vévoda -  Dřevnovice
117 -  Pavel Dorušek -  Dorman's team
35 -  Pavel Takáč -  #NaDyzajn
111 -  Daniela Chytilová -  QUICK STEP,  127 -  Jan Kropáček -  Slečinky Napajedla
127 -  Jan Kropáček -  Slečinky Napajedla
1 – Karel Malinovský Záříčí
121 -  Radek Světinský -  Dacani Hvozdná
58 -  Marek Svoboda AD Team
68 – Michal Novotníček -  HC Holešov Gators
63 - Jakub Navrátil – AD Team
63 - Jakub Navrátil – AD Team,  61 - Václav Klakurka -  AD team
118 -  Michaela Manová -  Dorman's team
118 -  Michaela Manová -  Dorman's team
129 -  Lucie Schlosserová -  PK Zlín
124 -  Jaroslav Fiodor -  Slečinky Napajedla
123 -  Radek Kovařík -  Holešov
123 -  Radek Kovařík -  Holešov
54 -  Michal Navrátil -  Dracy Dřevohostice
54 -  Michal Navrátil -  Dracy Dřevohostice
22 -  Barbora Kalíková -  Hulín
22 -  Barbora Kalíková -  Hulín
66 -  Petr Dohnal -  Zapro Team,  67-  Marek Beňa -  Zapro Team
66 -  Petr Dohnal -  Zapro Team,  67-  Marek Beňa -  Zapro Team
131 -  Ján Kováč -  Vracov
130 -  Daniela Schlosserová -  PK Zlín
49 - Jaroslav Konečný -  Dracy Dřevohostice
49 - Jaroslav Konečný -  Dracy Dřevohostice
120 -  Josef Čuřík -  Kangaroo Nostalgie,  44 -  Josef Nesvadba -  Hulín
120 - Josef Čuřík - Kangaroo Nostalgie, 44 - Josef Nesvadba - Hulín
120 - Josef Čuřík - Kangaroo Nostalgie, 44 - Josef Nesvadba - Hulín
120 - Josef Čuřík - Kangaroo Nostalgie, 44 - Josef Nesvadba - Hulín
134 -  Aleš Smékal Chropyně
126 -  Miroslav Kolařík -  Slečinky Napajedla
21 - Hana Odstrčilová Klimentová -  Holešov
21 - Hana Odstrčilová Klimentová -  Holešov
34 - Petr Svoboda - OtRockBoys
135 -  Tomáš Valach Velké Těšany
135 -  Tomáš Valach Velké Těšany
136 -  Vladimír Hrabec -  RSFK
79 -  Zuzana Odstrčilíková -  Přílepy
133 -  Zdeněk Máj - Jen tak na pohodu
68 – Michal Novotníček -  HC Holešov Gators,  65 -  Alena Losertová - Zapro team,  64 -  Radan Míka -  SK Skokan, 72 -  Pavel Nedvídek -  Vesani.cz
68 – Michal Novotníček - HC Holešov Gators, 65 - Alena Losertová - Zapro team, 64 - Radan Míka - SK Skokan, 72 - Pavel Nedvídek - Vesani.cz
68 – Michal Novotníček - HC Holešov Gators, 65 - Alena Losertová - Zapro team, 64 - Radan Míka - SK Skokan, 72 - Pavel Nedvídek - Vesani.cz
68 – Michal Novotníček - HC Holešov Gators, 65 - Alena Losertová - Zapro team, 64 - Radan Míka - SK Skokan, 72 - Pavel Nedvídek - Vesani.cz
65 - Alena Losertová - Zapro team, 64 - Radan Míka - SK Skokan, 72 - Pavel Nedvídek - Vesani.cz
138 -  Milan Sekanina -  Fištróni
143 -  Radek Steiger -  SARS Kroměříž,  140 -  Jan Vysloužil - NightMares
143 - Radek Steiger - SARS Kroměříž, 140 - Jan Vysloužil - NightMares
143 - Radek Steiger - SARS Kroměříž, 140 - Jan Vysloužil - NightMares
141 -  Jaroslav Fišer - DNF
141 - Jaroslav Fišer - DNF
139 -  Jaroslav Karafiát -  TITAN TRILIFE
20 -  Marcel Kalík -  Aspot Hulín
20 -  Marcel Kalík -  Aspot Hulín
20 -  Marcel Kalík -  Aspot Hulín
89 -  Pavel Huťka -  TEIKO
89 -  Pavel Huťka -  TEIKO
71 -  Jaroslav Zdráhal -  TT Osek nad Bečvou
144 -  Dominik Papp -  Nalika
147 -  Tomáš Zatloukal -  Speed Napajedla
232 -  Martin Polák -  Aspot Hulín
232 -  Martin Polák -  Aspot Hulín
76 -  Vlastimil Roubalík - Zlín
148 -  Aleš Horák -  Continental sport team
148 -  Aleš Horák -  Continental sport team
43 -  Zuzana Eliášová  -  Spartak Hulín
43 -  Zuzana Eliášová  -  Spartak Hulín
153 -  Zuzana Večerková -  #NaDyzajn
153 -  Zuzana Večerková -  #NaDyzajn
151 -  Markéta Navrátilová -  RSFK
151 -  Markéta Navrátilová -  RSFK
151 -  Markéta Navrátilová -  RSFK
53 -  Pavel Dostál -  Dracy Dřevohostice
53 -  Pavel Dostál -  Dracy Dřevohostice
53 -  Pavel Dostál -  Dracy Dřevohostice
150 -  Tomáš Labuda RSFK -  Brno
84 -  Karel Šťastný -  Nalika
84 -  Karel Šťastný -  Nalika
84 -  Karel Šťastný -  Nalika
84 -  Karel Šťastný -  Nalika
157 -  Martin Zikmund -  Salát Kvítkovice
152 -  Tomáš Dragan -  Emerson,  141 -  Jaroslav - Fišer DNF
81 - Antonín Tomaštík -  Vyškov
149 -  Ladislav Podivinský -  Jarošov
80 -  Pavol Vajcík -  Kroměříž
155 -  Martin Dedek Ostrava
155 -  Martin Dedek Ostrava
163 -  Radomír Bursa -  Titan Trilife Zlin
160 -  Tomáš Nádeníček -  KESBUK
98 -  Martin Pospíšil -  Sokol Třebětice
73 -  Martin Koplík -  Vesani.cz,  93 -  Ondřej Mikuláš -  Lossosi,  88 - Jan Kábela -  Nohejbal Zlín
73 -  Martin Koplík -  Vesani.cz,  93 -  Ondřej Mikuláš -  Lossosi,  88 - Jan Kábela -  Nohejbal Zlín
99 -  Lukáš Krejčí -  Cykloklub Rohálov,  92 -  Jiří Kuča -  Skiklub Hranice
99 -  Lukáš Krejčí -  Cykloklub Rohálov,  92 -  Jiří Kuča -  Skiklub Hranice
92 -  Jiří Kuča -  Skiklub Hranice,  95 -  Žaneta Bajerová - Titan Zlín
154 -  Magdaléna Kuncová -  Prostějov
154 -  Magdaléna Kuncová -  Prostějov
77 -  Bohumír Novotný -  Sokol Kostelec
167 -  Jiří Morev -  Kroměříž
165 -  Hana Kocourková -  RH Kroměříž
165 -  Hana Kocourková -  RH Kroměříž
159 -  Zuzana Nádeníčková KESBUK,  161 -  Roman Sláma -  SK Rudá Hvězda Kroměříž
8 -  Kateřina Šimíková Aspot Hulín,  85 -  Ivo Filandr -  Hulín
8 -  Kateřina Šimíková Aspot Hulín,  85 -  Ivo Filandr -  Hulín
8 -  Kateřina Šimíková Aspot Hulín,  85 -  Ivo Filandr -  Hulín
8 -  Kateřina Šimíková Aspot Hulín,  85 -  Ivo Filandr -  Hulín
168 -  Kateřina Láníková -  Kroměříž
169 -  Petr Oharek -  DIBOŽESUCH - UK Zlín
166 -  Ivan Zbur -  Kroměříž
168 -  Kateřina Láníková -  Kroměříž,  100 -  Tomáš Müller -  Ak Drnovice
100 -  Tomáš Müller -  Ak Drnovice
170 -  Martin Trtek DIBOŽESUCH - UK Zlín
172 -  Radek Brázda -  Tatran Kohoutovice RSFK
90 -  Tereza Jízdná -  Bruntál
185 -  Luděk Polívka -  CBT Lipník nad Bečvou
183 -  Pavel Horák -  Horacius
98 -  Martin Pospíšil -  Sokol Třebětice
98 -  Martin Pospíšil -  Sokol Třebětice
174 -  Lenka Kolmanová -  Atomy sport klub
184 -  Peter Kačíc -  Nové Mesto nad Váhom Slovensko,  197 -  Zdeněk Oharek -  Plavecké sporty Kroměříž
216 - Jakub Rössler -  AD Team
216 - Jakub Rössler -  AD Team
216 - Jakub Rössler -  AD Team
105 -  Roman Mésl -  Fištróni,  107 -  Patrik Pataki -  Ak Drnovice,  104 -  Martin Vašica -  Sokol Třebětice
104 -  Martin Vašica -  Sokol Třebětice
102 -  Tomáš Odstrčilík -  Sokol Třebětice
171 -  Michal Pekarčík -  Zlín
195 -  Pavlína Symerská -  TITAN TRILIFE
186 -  Vlastimil Tobolák -  TRI-MAX sport team
198 - Jiří Lenz - Plavecké sporty Kroměříž
196 -  Ladislav Čech -  RSFK
126 -  Miroslav Kolařík -  Slečinky Napajedla
130 -  Daniela Schlosserová -  PK Zlín
130 -  Daniela Schlosserová -  PK Zlín
237 -  René Slánský
237 -  René Slánský
238 -  Michal Vondruška -  Velocafe
136 -  Vladimír Hrabec -  RSFK
135 -  Tomáš Valach Velké Těšany
138 -  Milan Sekanina -  Fištróni
100 -  Tomáš Müller -  Ak Drnovice
107 -  Patrik Pataki -  Ak Drnovice
110 -  Martin Soják -  Sportbar Baďa Lobodice
70 -  Veronika Kolaříková -  Hulín
102 -  Tomáš Odstrčilík -  Sokol Třebětice,  129 -  Lucie Schlosserová -  PK Zlín
102 -  Tomáš Odstrčilík -  Sokol Třebětice,  129 -  Lucie Schlosserová -  PK Zlín
102 -  Tomáš Odstrčilík -  Sokol Třebětice,  129 -  Lucie Schlosserová -  PK Zlín
127 -  Jan Kropáček -  Slečinky Napajedla
106 -  Jan Baláš -  TJ Sokol Olšany u Prostějova
134 -  Aleš Smékal Chropyně
161 -  Roman Sláma -  SK Rudá Hvězda Kroměříž
133 -  Zdeněk Máj - Jen tak na pohodu
148 -  Aleš Horák -  Continental sport team
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Hulmen 2017

Popis

Triatlonový závod v Hulíně
Byly dodělány popisky...
http://www.aspot.wz.cz/hulmen2017.php

Období

Statistiky

  • 397 fotek
  • 4 se líbí

Fototechnika

Canon EOS 50D

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Levnější už to nebude! 30% sleva BLACK FRIDAY platí na všechny dárky z vašich fotek po zadání kódu: BF2022 v objednávce.
S kódem: BF2022 Akce platí do 4. 12. 2022
Získat slevu
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Hulmen 2017
Komentáře Přidat