Hulmen 2014
3 - Žaludková Jana, TITAN SC Zlín
3 - Žaludková Jana, TITAN SC Zlín
2 - Fuksa Bronislav,  ASPOT Hulín
41 - Blažek Petr,Jiskra Chropyně
42 - Pražák Jiří, SK Zbraslav
41 - Blažek Petr,Jiskra Chropyně
42 - Pražák Jiří, SK Zbraslav
49 - Malovaný Miloš, Napajedla
48 - Kropáček Jan, Slečinky Napajedla
49 - Malovaný Miloš, Napajedla
48 - Kropáček Jan, Slečinky Napajedla
53 - Chudárková Gabriela, TITAN SC Zlín
53 - Chudárková Gabriela, TITAN SC Zlín
53 - Chudárková Gabriela, TITAN SC Zlín
51 - Vystrčilová Věra, KESBUK - 51 -
56 -  Reiskup Filip,  Kvasice
60 -  Krejčíř Marek,  BIKE TRIATLON MORKOVICE
56 -  Reiskup Filip,  Kvasice
60 -  Krejčíř Marek,  BIKE TRIATLON MORKOVICE
60 -  Krejčíř Marek,  BIKE TRIATLON MORKOVICE
61 - Kotas Jan, BIKE TRIATLON MORKOVICE
59 - Trubelíková Lucie, Kroměříž
59 - Trubelíková Lucie, Kroměříž
69 - Klakurka Václav, V3T
69 - Klakurka Václav, V3T
63 -  Dostál Pavel,  DR.A.CY.
67 - Mikulík Daniel,  Zapro AD team
68 -  Skřeček Aleš,  Zapro AD team
67 - Mikulík Daniel, Zapro AD team
68 - Skřeček Aleš, Zapro AD team
67 - Mikulík Daniel, Zapro AD team
68 - Skřeček Aleš, Zapro AD team
67 - Mikulík Daniel, Zapro AD team
68 - Skřeček Aleš, Zapro AD team
64 -  Navrátil Michal,  DR.A.CY.
70 - Kuča Jiří,  Ski Klub Hranice
64 - Navrátil Michal, DR.A.CY.
70 - Kuča Jiří, Ski Klub Hranice
62 - Topičová Barbora, Kroměříž
62 - Topičová Barbora, Kroměříž
65 -  Pok Pavel, DR.A.CY.
66 -  Haluzík Marek,  DR.A.CY.
65 - Pok Pavel, DR.A.CY.
66 - Haluzík Marek, DR.A.CY.
65 - Pok Pavel, DR.A.CY.
66 - Haluzík Marek, DR.A.CY.
75 - Kolařík Miroslav, Author TUFO Trilife Zlín
72 - Kovařík Radek,  RK PELLS Holešov
72 - Kovařík Radek,  RK PELLS Holešov
76 - Blinka Luděk, CYKLO MXM Hulín
76 - Blinka Luděk, CYKLO MXM Hulín
74 - Podivinský Ladislav,  Uherské Hradiště
3 - Žaludková Jana, TITAN SC Zlín
3 - Žaludková Jana, TITAN SC Zlín
8 -  Huťka Pavel,  TEIKO
78 - Cabák Jiří, Dynamo Kroměříž
81 -  Vlhová Radka,  Burky team
81 -  Vlhová Radka,  Burky team
77 - Crhák Luděk,  MSD J-elita
77 - Crhák Luděk,  MSD J-elita
83 -  Fišnarová Veronika,  Burky team
85 -  Rygálová Daniela, TT Gablitz Austria
187 - Hýzl Jaroslav, Přerov
80 - Baštinec David,  Hulín
86 - Šulc Martin, Burky team
86 - Šulc Martin, Burky team
88 -  Dorazil Miloš, Rudá hvězda Kroměříž
1 - Jarkovský Jaroslav,  BT Tygři Holešov
1 - Jarkovský Jaroslav,  BT Tygři Holešov
84 -  Mlčáková Veronika, Burky team
84 -  Mlčáková Veronika, Burky team
2 - Fuksa Bronislav,  ASPOT Hulín
2 - Fuksa Bronislav,  ASPOT Hulín
152 -  Bubeník Jiří,Vyškov
152 -  Bubeník Jiří,Vyškov
10 - Michalec Filip, BT Sazovice
9 - Nebuchla Ondřej, TJ Sokol Miškovice,
9 - Nebuchla Ondřej, TJ Sokol Miškovice,
10 - Michalec Filip, BT Sazovice
34 - Klíma Jiří, CK Pemap Přerov
34 - Klíma Jiří, CK Pemap Přerov
25 - Pavlů Jiří,  ASPOT Hulín
25 - Pavlů Jiří,  ASPOT Hulín
14 -  Halás Libor,  Barex
14 -  Halás Libor,  Barex
92 - Neradil Tomáš, ASPOT Hulín
94 - Zatloukal Tomáš, Speed Napajedla
94 - Zatloukal Tomáš, Speed Napajedla
93 - Gočaltovský Ladislav, ROCKTECHNIK TRIATLON
95 -  Blanárik Dominik,  Skalica
20 -  Doležel Jaroslav,  BIKE TEAM SAZOVICE
28 -  Neumann Tomáš,  TUV SUD Rusava bike team
20 -  Doležel Jaroslav,  BIKE TEAM SAZOVICE
28 -  Neumann Tomáš,  TUV SUD Rusava bike team
91 - Gahura Martin,  Vesani.cz
91 - Gahura Martin,  Vesani.cz
97 - Vašíček Milan,  Impromat MTB
99 - Hošek Václav, Hulín
12 -  Nesvadba Josef, Hulín
26 - Vyvlečka Richard, ASPOT Hulín
26 - Vyvlečka Richard, ASPOT Hulín
26 - Vyvlečka Richard, ASPOT Hulín
26 - Vyvlečka Richard, ASPOT Hulín
24 - Dorazín Stanislav,  Hulín
100 - Novák Jaroslav,  ASPOT Hulín
100 - Novák Jaroslav,  ASPOT Hulín
96 - Grulich Martin, Grulander bike team
96 - Grulich Martin, Grulander bike team
102 - Polášek Martin,  Heartattack racing
102 - Polášek Martin,  Heartattack racing
31 - Janák Karel,  Titan SC
31 - Janák Karel,  Titan SC
27 -  Filandr Ivo,  Volejbal Hulín
33 - Koplík Martin, Vesani.cz
27 - Filandr Ivo, Volejbal Hulín
33 - Koplík Martin, Vesani.cz
27 - Filandr Ivo, Volejbal Hulín
33 - Koplík Martin, Vesani.cz
109 - Bursa Radomír, Author TUFO Trilife Zlín
109 - Bursa Radomír, Author TUFO Trilife Zlín
105 - Odstrčilík Tomáš, Sokol Třebětice
104 - Pělucha Filip, Sokol Třebětice
104 - Pělucha Filip, Sokol Třebětice
111 - Steiger Radek,  Sars Kroměříž
111 - Steiger Radek,  Sars Kroměříž
21 - Schlosserová Daniela, VSK Vsetín
110 - Traxler Arnošt,  Author TUFO Trilife Zlín
110 - Traxler Arnošt,  Author TUFO Trilife Zlín
39 - Štastný Karel,  Ivanovice na Hané
39 - Štastný Karel,  Ivanovice na Hané
37 -  Čumpelík Lukáš,  CYKLO MXM Hulín
38 - Sedláček Libor,  Vrchoslavice
43 -  Grolichová Lucie, SK Zbraslav
37 - Čumpelík Lukáš, CYKLO MXM Hulín
38 - Sedláček Libor, Vrchoslavice
4​3 - Grolichová Lucie, SK Zbraslav
37 - Čumpelík Lukáš, CYKLO MXM Hulín
38 - Sedláček Libor, Vrchoslavice
4​3 - Grolichová Lucie, SK Zbraslav
114 -  Švach Petr,  Otrokovice
114 -  Švach Petr,  Otrokovice
4 - ührová Zita, Alpinning Hulín
5 - Rulfová Dagmar,  Alpinning Hulín
48 - Kropáček Jan, Slečinky Napajedla
49 -  Malovaný Miloš, Napajedla
48 - Kropáček Jan, Slečinky Napajedla
49 -  Malovaný Miloš, Napajedla
32 -  Zapletal Miroslav,  Sparta
108 - Bendová Barbora, BBG
108 - Bendová Barbora,  BBG
108 - Bendová Barbora,  BBG
117 - Hajzler Jan, Ziris.cz-Oční centrum
117 - Hajzler Jan, Ziris.cz-Oční centrum
116 - Žaludek Přemysl, MS Cyklogat racing
113 - Svobodová Lenka,
29 - Loučka Michal,  Slaný
121 - Chalabala Pavel, Dřevčice
16 - Roháčková Eliška, Tradiční karate Chropyně
16 - Roháčková Eliška, Tradiční karate Chropyně
46 -  Tomaštík Antonín,  Vyškov
46 -  Tomaštík Antonín,  Vyškov
118 - Smažil Martin, Cobran Bike
45 - Zlámal Jiří, Cyklo Unite
44 -  Jenčík Martin,  Sokol Svatá
45 - Zlámal Jiří, Cyklo Unite
128 -  Klement Jakub, MTB CHŘIBY
126 - Šrotíř Libor,  GGT Kroměříž
120 -  Jízdná Tereza, Bruntál
120 -  Jízdná Tereza, Bruntál
129 -  Klement Jiří, MTB CHŘIBY
130 – Kolář Milan, CK Pemap Přerov
132 - Spáčil Jakub, TJ PS Kroměříž
130 – Kolář Milan, CK Pemap Přerov
132 - Spáčil Jakub, TJ PS Kroměříž
125 - Šrotířová Veronika,  Rudá hvězda Kroměříž
61 - Kotas Jan, BIKE TRIATLON MORKOVICE
60 -  Krejčíř Marek,  BIKE TRIATLON MORKOVICE
61 - Kotas Jan, BIKE TRIATLON MORKOVICE
60 - Krejčíř Marek, BIKE TRIATLON MORKOVICE
132 - Spáčil Jakub, TJ PS Kroměříž
132 - Spáčil Jakub, TJ PS Kroměříž
132 - Spáčil Jakub, TJ PS Kroměříž
127 - Janečka Jiří,  TITAN SC Zlín
133 - Loučka Roman,  Triatlon Vrbové
127 - Janečka Jiří,  TITAN SC Zlín
133 - Loučka Roman,  Triatlon Vrbové
127 - Janečka Jiří,  TITAN SC Zlín
58 -  Petlach Richard,  BIKE TRIATLON MORKOVICE
136 - Hromadníková Kateřina, Zlínský plavecký klub
53 -  Chudárková Gabriela, TITAN SC Zlín
40 - Šťastná Natálie, Ivanovice na Hané
53 - Chudárková Gabriela, TITAN SC Zlín
40 - Šťastná Natálie, Ivanovice na Hané
57 - Svoboda Karel,  MSD J-elita
57 - Svoboda Karel,  MSD J-elita
141 – Václavík Filip, TITAN SC Zlín
56 -  Reiskup Filip,  Kvasice
15 - Berka Jakub,TRI Šumvald
63 -  Dostál Pavel,  DR.A.CY.
68 -  Skřeček Aleš,  Zapro AD team
69 - Klakurka Václav, V3T
67 - Mikulík Daniel,  Zapro AD team
68 -  Skřeček Aleš,  Zapro AD team
63 -  Dostál Pavel,  DR.A.CY.
64 -  Navrátil Michal,  DR.A.CY.
69 - Klakurka Václav, V3T
68 - Skřeček Aleš, Zapro AD team
63 - Dostál Pavel, DR.A.CY.
64 - Navrátil Michal, DR.A.CY.
69 - Klakurka Václav, V3T
76 - Blinka Luděk, CYKLO MXM Hulín
76 - Blinka Luděk, CYKLO MXM Hulín
51 - Vystrčilová Věra, KESBUK
54 - Chudárek Eduard, Kněžpole
51 - Vystrčilová Věra, KESBUK
66 -  Haluzík Marek,  DR.A.CY.
65 -  Pok Pavel, DR.A.CY.
142 - Hurník Michal,  Hudra Team
19 - Takáč Pavel,  Hulín
19 - Takáč Pavel,  Hulín
131 - Kranz Jan,  Flying Elvis
131 - Kranz Jan,  Flying Elvis
137 -  Doleček Igor, LevneTisky.cz Triathlon Team
137 -  Doleček Igor, LevneTisky.cz Triathlon Team
144 - Outrata Jan, www.inf.upol.cz/tri
144 - Outrata Jan, www.inf.upol.cz/tri
143 – Trnečka Martin, www.inf.upol.cz/tri
75 - Kolařík Miroslav,Author TUFO Trilife Zlín
134 -  Morev Jiří, Kroměříž
1339 - Zikmund Jiří, Otrokovice
135 - Tesařík Vítězslav,  Alvi Kroměříž
145 -  Fišer Jaroslav, Vizovice
146 -  Malá Nikola,  Kojetín
72 - Kovařík Radek,  RK PELLS Holešov
151 -  Vybíhalová Petra,  Zlínský plavecký klub
151 -  Vybíhalová Petra,  Zlínský plavecký klub
151 -  Vybíhalová Petra,  Zlínský plavecký klub
150 - Malý Ondřej, Kroměříž
149 -  Zdráhal Jaroslav, TTS OSEK nad Bečvou
147 - Chlíbec Tomáš,  Hostivice
138 -  Navařík Pavel,  Rožnov pod Radhoštěm
59 - Trubelíková Lucie, Kroměříž
59 - Trubelíková Lucie, Kroměříž
52 - Bakalík Tomáš,SDH Roštění
52 - Bakalík Tomáš,SDH Roštění
187 - Hýzl Jaroslav, Přerov
187 - Hýzl Jaroslav, Přerov
181 -  Losertová Alena,  Zapro AD team
153 -  Scholaster Robert,  Paragliding Kroměříž
157 - Rigálová Jana, Burky team
22 - Schlosserová Lucie, VSK Vsetín
157 - Rigálová Jana, Burky team
22 - Schlosserová Lucie, VSK Vsetín
165 - Franc Pavel, ROCKTECHNIK TRIATLON
92 - Neradil Tomáš, ASPOT Hulín
158 -  Grygera Jan,  Codys
158 -  Grygera Jan,  Codys
78 - Cabák Jiří, Dynamo Kroměříž
78 - Cabák Jiří, Dynamo Kroměříž
161 -  Doleschalová Martina, MORAVIAMAN team Otrokovice
62 - Topičová Barbora, Kroměříž
74 - Podivinský Ladislav,  Uherské Hradiště
77 - Crhák Luděk,  MSD J-elita
165 - Franc Pavel, ROCKTECHNIK TRIATLON
155 -  Grohar Jakub, Kroměříž
160 - Kubečka Jan, Zlín
166 - Hotařová Ilona,  Ski Klub Hranice
155 - Grohar Jakub, Kroměříž
160 - Kubečka Jan, Zlín
166 - Hotařová Ilona, Ski Klub Hranice
160 - Kubečka Jan, Zlín
166 - Hotařová Ilona,  Ski Klub Hranice
93 - Gočaltovský Ladislav, ROCKTECHNIK TRIATLON
95 -  Blanárik Dominik,  Skalica
93 - Gočaltovský Ladislav, ROCKTECHNIK TRIATLON
95 - Blanárik Dominik, Skalica
188 - Navrátil Lubomír, Vracov
85 -  Rygálová Daniela, TT Gablitz Austria
83 -  Fišnarová Veronika,  Burky team
83 -  Fišnarová Veronika,  Burky team
170 - Hanák František,  TJ Pilana Zborovice
91 - Gahura Martin,  Vesani.cz
178 - Jasenský Lukáš,  HISPORT Team
156 - Čuřík Josef,  Opatovice
79 -  Bíbr Ondřej, Bboy
80 - Baštinec David,  Hulín
94 - Zatloukal Tomáš, Speed Napajedla
94 - Zatloukal Tomáš, Speed Napajedla
173 -  Kováč Jan, Vracov
173 -  Kováč Jan, Vracov
97 - Vašíček Milan,  Impromat MTB
97 - Vašíček Milan,  Impromat MTB
106 - Odstrčilík Roman, Sokol Třebětice
168 - Kocourková Hana, Rudá hvězda Kroměříž
176 - Poszytek Petr,  Hulín
167 - Tesaříková Jana, Black&White
167 - Tesaříková Jana, Black&White
102 - Polášek Martin,  Heartattack racing
177 - Trubelík Jiří, BIKE TRIATLON MORKOVICE
99 - Hošek Václav, Hulín
99 - Hošek Václav, Hulín
174 -  Jasenský Oldřich,  Rudá hvězda Kroměříž
184 -  Malík Michal, ROCKTECHNIK TRIATLON
186 - Ehrlich Tomáš, Hemoglobin
186 - Ehrlich Tomáš, Hemoglobin
105 - Odstrčilík Tomáš, Sokol Třebětice
112 -  Šlesinger Marek, Zlín
105 - Odstrčilík Tomáš, Sokol Třebětice
112 -  Šlesinger Marek, Zlín
105 - Odstrčilík Tomáš, Sokol Třebětice
112 -  Šlesinger Marek, Zlín
171 - Klvačová Miroslava,  Otrokovice
100 - Novák Jaroslav,  ASPOT Hulín
100 - Novák Jaroslav,  ASPOT Hulín
100 - Novák Jaroslav,  ASPOT Hulín
122 -  Kolařík Lumír,  ASPOT Hulín
179 -  Kousalová Markéta,Bělov
180 -  Augustiňák Marek,  Harichovce
179 - Kousalová Markéta,Bělov​
180 - Augustiňák Marek, Harichovce
84 -  Mlčáková Veronika, Burky team
107 - Benda Lubor, BBG
117 - Hajzler Jan, Ziris.cz-Oční centrum
107 - Benda Lubor, BBG
96 - Grulich Martin, Grulander bike team
152 -  Bubeník Jiří,Vyškov
116 - Žaludek Přemysl, MS Cyklogat racing
111 - Steiger Radek,  Sars Kroměříž
111 - Steiger Radek,  Sars Kroměříž
103 -  Tupý Roman,  Sokol Třebětice
103 -  Tupý Roman,  Sokol Třebětice
123 - Oharek Zdeněk, TJ PS Kroměříž
128 -  Klement Jakub, MTB CHŘIBY
182 – Pánek Libor, Cyklosport Chropyně
119 - Polák Radek,  TJ Tršice
129 -  Klement Jiří, MTB CHŘIBY
128 -  Klement Jakub, MTB CHŘIBY
182 – Pánek Libor, Cyklosport Chropyně
119 - Polák Radek,  TJ Tršice
129 -  Klement Jiří, MTB CHŘIBY
130 – Kolář Milan, CK Pemap Přerov
109 - Bursa Radomír, Author TUFO Trilife Zlín
102 - Polášek Martin,  Heartattack racing
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Hulmen 2014

Popis

Triatlonový závod, za pěkného počasí proběhl 11. ročník
Plavání 450m, kolo 30km, běh 6300m
Výlsedková listina - http://vysledky.timechip.cz/#2014/7

http://avcvek.rajce.idnes.cz/Hulmen_2012

http://avcvek.rajce.idnes.cz/Hulmen_2013_-_fotky_ze_zavodu

Období

26.7.2014

Statistiky

  • 451 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Fototechnika

Canon EOS 50D

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Hulmen 2014
Komentáře Přidat