Hulmen 2012
16 - Petr Švach Otrokovice
22 - Martin Koplík Vesani
17- Lenka Svobodová Otrokovice
24- Petr Mrázek Vesani
26- David Baštinec Hulín
31 - Milan Hrstka ART
32 - Jaroslav Novák Aspot Hulín
33 - Tomáš Neradil  Aspot Hulín
33 - Tomáš Neradil  Aspot Hulín
37 - Richard Vyvlečka Aspot Hulín
37 - Richard Vyvlečka Aspot Hulín
40 - Roman Odstrčilík  Aspot Hulín
34 - Michal Zapletal  Aspot Hulín
45 - Václav Hošek Hulín
45 - Václav Hošek Hulín
44 - Roman Navrátil  Aspot Hulín
41 - Bronislav Fuksa  Aspot Hulín
42 - Rostislav Burda st.  Aspot Hulín
42 - Rostislav Burda st.  Aspot Hulín
47 - Vítězslav Tesařík Kroměříž52  
52- Hana Slováčková  DR.A.CY.
47 - Vítězslav Tesařík Kroměříž 
52 - Hana Slováčková  DR.A.CY.
49 - David Smejkal  Author Tufo TRILIFE
48 - Alice Tesaříková  Kroměříž
Aleš Skřeček  AD CYKLO Brodek
Aleš Skřeček  AD CYKLO Brodek
56 - Lucie Kunčarová  Rudá Hvězda Kroměříž
50 - Zdeněk Vaculík  Kroměříž
46 - Eliška Roháčková  Hulín
60 - Pavel Franc  PRD Team
60 - Pavel Franc  PRD Team
58 - Lukáš Brada  Skaštice
58 - Lukáš Brada  Skaštice
63 - Radim Korytář  VSK - Vsetín
53 - Marek Kubík  Hulín
57 - Jiří Kunčar Rudá Hvězda Kroměříž
59 - Peťula Balášová  Rusava Bike Team
59 - Peťula Balášová  Rusava Bike Team
64 - Viktor Foukal  Hulín
62 - Yvona Králová Rudá Hvězda Kroměříž
69 - Ondra Nebuchla Barex
8 - Martin Hrazdíra  Zapro Triteam
8 - Martin Hrazdíra  Zapro Triteam
68 - Petr Blažek  Barex
73 - Jakub Šenkyřík  Bike Bulls Pravčice
71 - Radek Steiger  SARS Kroměříž
85 - Jiří Kalus EKOL TEAM  ...umístil se na 1. místě  a zvítězil
72 - Filip Ouroda  Bike Bulls Pravčice
80 - Ján Kováč  Vracov
78 * Patrik Macek  Trob racing Team
11 - Filip Struhár  Author Tufo TRILIFE
11 - Filip Struhár  Author Tufo TRILIFE
11 - Filip Struhár  Author Tufo TRILIFE
74 - Staňa Uličný  Bike Bulls Pravčice
10 - Miloš Malovaný  Napajedla
9 - Petr Veselský  Hulín
83 - Jiří Kuča   Ski Klub Hranicec 
70 - Libor Halás  Barex
92 - Lukáš Jasenský  Hispot Team 
81 - Kateřina Kováčová  Vracov
81 - Kateřina Kováčová  Vracov
81 - Kateřina Kováčová  Vracov
75 - Bruno Zapletal  Bike Bulls Pravčicec
76 - Miroslav Zapletal  Bike Bulls Pravčice
13 - Martin Pěček  Merida Biking Team
14 - Roman Kubla  Triatlon Holešov
14 - Roman Kubla  Triatlon Holešov
95 - Michal Petrla DT Swis Bike Team
5 - Lukáš Čumpelík  MXM Hulín
99 - Radek Šimčík  PRD Team
99 - Radek Šimčík  PRD Team
22 - Martin Koplík  Vesani
12 - Radim Valko  Hulín
12 - Radim Valko  Hulín
100 - Jan Křenek  Ekol Brno
16 - Petr Švach  Otrokovice
18 - Lucie Javorová Hvozdná
16 - Petr Švach  Otrokovice
18 - Lucie Javorová Hvozdná
103 - Roman Loučka  Piešťany
94 - Miloš Dorazil SK Rudá Hvězda Kroměříž
93 - Ivona Dorazilová  SK Rudá Hvězda Kroměříž
93 - Ivona Dorazilová  SK Rudá Hvězda Kroměříž
106 - Zbyněk Tihelka  Walmag
97 - Robert Scholaster  Paraglidingteam Kroměříž
96 - Jiří Procházka Nětčice
108 - Stanislav nedbálek  TRI LIFE
17 - Lenka Svobodová  Otrokovice
17 - Lenka Svobodová  Otrokovice
102 - Jan Coufal  Agip Olomouc
107 - Tereza Kramplová  TTC Olomouc
31 - Milan Hrstka ART
109 - Pavel ŠIŠKA  TRI LIFE
110 - Radomír Bursa  TRI LIFE
110 - Radomír Bursa  TRI LIFE
116 - Tomáš ProcháZka  PROCHISPORT
104 - Jan Kranz Flying Elvis
105 - Miroslav Sadílek Flying Elvis
24 - Petr Mrázek Vesani
24 - Petr Mrázek Vesani
35 - Lumír Kolařík Aspot Hulín
38 - Daniel Kutěj  Aspot Hulín
36 - Petr Němec  Aspot Hulín
36 - Petr Němec  Aspot Hulín
23 - Jiří Janalík  Vesani
40 - Roman Odstrčilík  Aspot Hulín
39 - Rosťa Burda  Aspot Hulín
6 - Vít Stehlík  Hulín
121 - Lubor Benda C - Base
120 - Petr Tongel  Valašské Meziříčí
37 - Richard Vývlečka  Aspot Hulín
119 - Martina Pleslová  Kroměřříž
32 - Jaroslav Novák  Aspot Hulín
4 - Petr Eliáš  MXM Hulín
124 - Marek Krejčíř Bike Triatlon Morkovice
115 - Bohumil Mahdal  Author Tufo TRILIFE
130 - Menšíková Marcela  Aspot Hulín
129 - Sedláček Pavel  Hulín
123 - Marek pospíšil  Aspot Hulín
123 - Marek Pospíšil Aspot Hulín
139 - Vrašilová Denisa  Los Rapidos
128 - Miloš Gruber Cbase Brno
131 - Traxler Arnošt  TRILIFE Zlín
135 - Pěček Tomáš  Kroměříž
49 - David Smejkal  Author Tufo TRILIFE
49 - David Smejkal  Author Tufo TRILIFE
136 - Mikuláš Karel  Aspot
134 - Laitoch David  Tri Balda Team
138 - Daněk Simon  Holešov
43 - Kateřina Šimíková  Aspot Hulín 
44 - Roman Navrátil Aspot Hulín 
47 - Vítězslav Tesařík  Kroměříž
43 - Kateřina Šimíková  Aspot Hulín 
44 - Roman Navrátil Aspot Hulín 
47 - Vítězslav Tesařík  Kroměříž
43 - Kateřina Šimíková  Aspot Hulín 
44 - Roman Navrátil Aspot Hulín 
47 - Vítězslav Tesařík  Kroměříž
52 - Hanna Slováčková  DR.A.CY.
144 - Zdráhal Jaroslav  TTS Osek
42 - Rostislav Burda st.  Aspot Hulín
26 - David Baštinec  Hulín
50 - Zdeněk Vaculík  Kroměříž
63 - Radim Korytář  VSK- Vsetín
67 - Jiří Trubelík  BT Morkovice
41 - Bronislav Fuksa  Aspot Hulín
132 - Vysloužil Jan  FBC Holešov
58 - Lukáš Brada  Skaštice
56 - Lucie Kunčarová  Rudá Hvězda Kroměříž
140 - Šťastný Karel  Ivanovice na Hané
141 - Sedláček Libor  Vrchoslavice
133 - Vilím Roman  Rocky team Holešov
57 - Jiří Kunčar  Rudá Hvězda   Kroměříž
48 - Alice Tesaříková   Kroměříž
142 - Jízdná Tereza  Bruntál
150 - Lukšíková Barbora   Krokodýl Brno
147 - Horák Pavel  Otrokovice
152 - Trčka Tomáš  Pravčice
146 - Kráčmerová pavlína  Olomouc
154 - Krejčí Lukáš  Cykloklub Rohálov
59 - Peťule Balášová  Rusava Bike Team
159 - Klement jakub  MTB Chřiby
153 - Utěkal Josef  Cykloklub Rohálov
155 - Podivínský Ladoislav  Uherské Hradiště
155 - Podivínský Ladoislav  Uherské Hradiště
160 - Klement Jiří  MTV Chřiby
156 - Bucňák Ondřej  MXM Hulín
92 - Lukáš Jasenský Hispt Team
82 - Tomáš Makula  Autocont
64 - Viktor Foukal Hulín
64 - Viktor Foukal  Hulín
164 - Jurčík pavel  Zapro tri team
166 -
95 - Michal Petrla  DT Swis Bike Team
165 - Kropáček Jan  Napajedla
83 - Jiří kuča  Ski Klub Hranice
69 - Ondra Nebuchla Barex
83 - Jiří kuča Ski Klub Hranice
69 - Ondra Nebuchla Barex
73 - Jakub Šenkyřík Bike Bulls Pravčice
73 - Jakub Šenkyřík Bike Bulls Pravčice
73 - Jakub Šenkyřík Bike Bulls Pravčice
157 - Jarkovský Jaroslav  Holešov
164 - Jurčík Pavel  Zapro Tri Team
161 - Přikryl Michal  Žabinští borci
46 - Eliška Roháčková  Hulín
100 - Jan Křenek  Ekol Brno
100 - Jan Křenek Ekol Brno
169 - Cimbalník Pavel  MXM Hulín
172 - Kolář Milan  CK Přerov
167 - Blažek Pavel  Zlín
171 - Engl Martin  TTS Osek
170 - Račer Jan  Brno
41 - Bronislav Fuksa  Aspot Hulín
99 - Radek Šimčíík  PRD Team
173 - Valenta Petr  Zástřizly
149 - Stehlík Petr  Krokodýl Brno
94 - Jiří Janečka TITAN SC Zlín
139 - Vraštilová Denka Los Rapidos
136 - Mikuláš Karel Aspot
137 - Vondruška Zbyněk  V+P Cyklosport
136 - Mikuláš Karel Aspot
137 - Vondruška Zbyněk V+P Cyklosport
46 - Eliška Roháčková  Hulín
62 - Yvona Králová Rudá Hvězda Kroměříž
93 - Ivona Dorazilová Rudá Hvězda Kroměříž
119 - Martina Pleslová Kroměříž
144 - Zdráhal Jaroslav  TTS - Osek
91 - Pavel Štajnrt Podhostýnětí vrchaři
81 - Kateřina Kováčová Vracov
134 - Laitoch David  Tri Baldaa Team
81 - Kateřina Kováčová Vracov
134 - Laitoch David Tri Baldaa Team
135 - Pěček Tomáš  Kroměříž
107 - Tereza Kramplová  TTC Olomouc
102 - Jan Coufal  Agip Olomouc
124 - Marek Krejčíř  Bike Triatlon Morkovice
113 - Karel Svoboda  MSD Brno
143 - Bláha Jan BTT Libochovice
132 - Vysloužil Jan  FBC Holešov
115 - Bohumil Mahdal  Author Tufo Trilife
76 - Miroslav Zapletal Bike Bulls Pravčice
121 - Lubor Benda  C- base
90 - Pavel Navařík  Rožnov pod Radhoštěm
101 - Lenka Kolmanová  ATOMY Sport club Kroměříž
129 - Sedláček Pavel  Hulín
147 - Horák Pavel  Otrokovice
138 - Daněk Simon  Holešov
138 - Daněk Simon  Holešov
145 - Brada Jiří
131 - Traxler Arnošt Trilife Zlín
133 - Vilím Roman  Roxy Team Holešov
128 - Miloš Gruber  C-Base Brno
159 - Klement Jakub  MTB Chřiby
169 - Cimbálník Pavel  MXM Hulín,  umístil se celkově na 3. místě
141 - Sedláček Libor   Vrchoslavice
160 - Klement Jiří  MTB Chřiby
137 - Vondruška Zbyněk  V+P Cyklosport
105 - Miroslav Sadílek  Flying Elvis
158 - Němeček Martin  Valašská Bystřice
77 - Pavla Šálková - Šenkyříková  Bike Bulls Pravčice
130 - Menšíková Marcela  Aspot Hulín
150 - Lukšíková Barbora  Krokodýl Brno
135 - Pěček Tomáš  Kroměříž
93 - Ivona Dorazilová  SK Rudá Hvězda Kroměříž
154 - Krejčí Lukáš  Cykloklub Rohálov
152 - Trčka Tomáš  Pravčice
134 - Laitoch David Rocky Team Holešov
172 - Kolář milan  CK Přerov
132 - Vysloužil Jan  FBC Holešov
113 - Karel Svoboda MSD Brno
153 - Utěkal Josef Cyklotur Rohálov
107 - Tereza Kramplová TTC Olomouc
129 - Sedláček Pavel   Hulín
147 - Horák Pavel  Otrokovice
131 - Traxler Arnošt  TRILIFE Zlín
169 - Cimbálník Pavel  MXM Hulín   3. místo celkově
169 - Cimbálník Pavel MXM Hulín
29 - Miroslav Kolařík   Trilife
160 - Klement Jiří  MTB Chřiby
133 - Vilím Roman  Rocky Team Holešov
162 - Zicháček Vladimír  Holešov
130 - Menšíková Marcela  Aspot Hulín
161 - Přikryl Michal  Žabinští Borci
163 - Sedlář David  Žabinští Borci
166 - Mlčoch Aleš  Aspot
150 - Lukšíková Barbara  Krokodýl Brno
165 - Kropáček jan  Napajedla
172 - Kolář Milan  CK Přerov
168 - Mazůrek Martin  MXM Hulín
154 - Krejčí Lukáš  Cykloklub Rohálov
132 - Vysloužil Jan  FBC Holešov
147 - Horák Pavel  Otrokovice
77 - Pavla Šálková - Šenkyříková  Bike Bulls Pravčice
153 - Utěkal Josef Cykloklub Rohálov
134 - Laitoch David  TRI Balda team
170 - Račer Jan  Brno
159 - Klement Jakub  MTB Chřiby
173 - Valenta Petr  Zástřizly
143 - Bláha Jan  BTT Libochovice
126 - Helena Soldánová  Brno
158 - Němeček Martin  Valašská Bystřice
119 - Martina Plesová  Kroměříž
140 - Šťastný Karel  Ivanovice na Hané
119 - Martina Plesová Kroměříž
140 - Šťastný Karel Ivanovice na Hané
167 - Mlčoch Aleš  Aspot
165 - Kropáček Jan  Napajedla
163 - Sedlář David  Žabinští Borci
161 - Přikryl Michal  Žabinští Borci
146 - Kráčmerová Pavlína  Olomouc
165 - Kropáček Jan Napajedla
163​ - Sedlář David Žabinští Borci
161 - Přikryl Michal Žabinští Borci
146 - Kráčmerová Pavlína Olomouc
166 - Mlčoch Aleš  Aspot
168 - Mazůrek Martin  MXM Hulín
168 - Mazůrek Martin  MXM Hulín
157 - Jarkovský Jaroslav Holešov
154 - Krejčí Lukáš  cykloklub Rohálov
171 - Engl Martin TTS Osek
142 - Jízdná tereza  Bruntál
153 - Utěkal Josef  Cyklotur  Rohálov
151 - Vacenovská Barbora  Krokodýl Brno
123 - Marek Pospíšil  Aspot Hulín
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Období

21.7.2012

Statistiky

  • 327 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Fototechnika

Canon EOS 50D

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Hulmen 2012
Komentáře Přidat