Admira Hulín - Těšňovice 2-1 (2012)

Název

Popis

V krásné slunečné nedělní odpoledne jsme přivítali na domácím hřišti fotbalisty z Těšnovic. Mužstvo, které prochází generační
obměnou,doplněno o řadu nových, mladých hráčů.
Protože Slávek Štoll je na služební cestě dostal příležitost od začátku syn legendy hulínské kopané Petr Motal.
Naše hra byla první půl hodiny hodně pasivní. Soupeř běhal,měl míč častěji na kopačkách a byl lepším týmem. My jsme se nemohli dostat do tempa i díky velkému počtu zkažených přihrávek. To nás stálo,hlavně první poločas spoustu sil.Přesto se nám podařilo dostat do vedení, když Adamík našel před bránou Motala a ten v 31.min vstřelil hlavou svůj první gól v dresu Admiry.
Druhá půle byla z naší strany lepší. Přesto hosté v 72.min srovnali na 1:1, když jsme zaspali po autovém vhazování. Fotbalisté z Těšnovic se mohli dostat také do vedení, ale výborné zákroky Michala Hložka tomu zabránili.V 77.min se uvolnil Volek a jeho bomba z 30.m skončila v šibenici hostující brány a bylo 2:1.O chvilku později měl David opět velkou šanci,ale jeho střela těsně minula tyč.Důležitý zápas se nám tak podařilo dotáhnout do vítězného konce i přesto, že jsme posledních 5 min dohrávali bez zraněného Ondry Timana.Ten má těžký výron kotníku a my mu přejem brzké uzdravení.